Bestuur

Het bestuur van TV Ewijk doet haar best de zaakjes voor haar leden zo goed mogelijk te organiseren. Belangrijke aspecten daarbij zijn openheid, bereikbaarheid en transparantie.

Daarom staat het iedereen te allen tijde vrij om contact op te nemen met een bestuurslid om vragen te stellen. Probeer daarbij te letten op het verantwoordelijkheidsdomein van het bestuurslid. Met andere woorden, stel je vraag over de kantine aan het bestuurslid die over de kantine gaat.

Onderstaand vind je het actuele overzicht van bestuursleden en hun mail adres. Op de pagina's van iedere afzonderlijke commissie lees je meer over hun taken en verantwoordelijkheden. 

Positie Naam Neem gerust contact op Extra info
Voorzitter Hans Arnouts bestuur@tvewijk.nl vacant per 2021
Secretariaat Marloes de Bruijni secretariaat@tvewijk.nl  
Penningmeester Pieter van Wijchen penningmeester@tvewijk.nl  
Leden Administratie Ben Mensink ledenadmin@tvewijk.nl  
Kantine Commissie Barbera Wiersma kantine@tvewijk.nl  
Technische Commissie Arnold van der Cruijsen technischecie@tvewijk.nl  
Jeugdcommissie      
Accommodatie Commissie Rob Janssen Daalen accommodatie@tvewijk.nl  
Sponsor Commissie Hans Noij sponsor@tvewijk.nl vacant per 2021
Activiteiten Commissie Mireille Meijers activiteiten@tvewijk.nl  
Webmaster   webmaster@tvewijk.nl